Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.09.2018 13:05
PlayerUnknown’s Battlegrounds coraz bliżej PS4. Wyciek z koreańskiej organizacji
1165V

PlayerUnknown’s Battlegrounds coraz bliżej PS4. Wyciek z koreańskiej organizacji

Powoli dobiega końca czasowa wyłączność PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xboksie One. Koreańska organizacja klasyfikująca gry wrzuciła na swoją stronę wpis poświęcony tej produkcji w wersji na PS4.

PlayerUnknown’s Battlegrounds zadebiutowało na Xboksie One w grudniu zeszłego roku dzięki programowi Game Preview, który pozwala wydawać deweloperom nieukończone gry (odpowiednik steamowego wczesnego dostępu) i w spokoju nad nimi pracować, wypuszczając co jakiś czas aktualizacje.

PUBG wkrótce otrzyma zimową mapę - Dihor Otok. Gra zanotowała wyjątkowy wynik

Microsoft od początku starał się sprawiać wrażenie, że PUBG dostępne będzie tylko na Xboksie One, co oczywiście kilkukrotnie było dementowane przez wydawcę. Ten w wywiadach powtarzał, że na razie nie ma nic do ogłoszenia, ale wskazywał, że PS4 też doczeka się ostatecznie PUBG-a.

Gracze spodziewali się, że umowa o czasowej wyłączności zawiązana została na okres roku. I wygląda na to, że podejrzenia będą prawdziwe. Koreańska organizacja klasyfikująca gry wrzuciła na swoje strony wpis poświęcony PlayerUnknown’s Battlegrounds na PS4.

Oczywiście dopóki Bluehole nie ogłosi tej informacji oficjalnie, ciężko strzelać kiedy PUBG trafi na PS4 i w jakiej wersji. Miejmy nadzieję jednak, że będzie to najnowsza dostępna, z wszystkimi aktualizacjami i zawartością dostępną dla graczy.

Źródło: https://www.grac.or.kr

Tagi: bluehole PlayerUnknown's Battlegrounds playstation 4