Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 17:15
Wrześniowy Inside Xbox skupi się na Forza Horizon 4. Szykujcie się na niespodzianki
959V

Wrześniowy Inside Xbox skupi się na Forza Horizon 4. Szykujcie się na niespodzianki

Microsoft zaprasza wszystkich fanów marki Xbox na kolejne wydarzenie z serii „Inside Xbox”. Na show nie zabraknie ważnych ogłoszeń oraz prezentacji rozgrywki z Forza Horizon 4. Impreza odbędzie się już w przyszłym tygodniu, a teraz oglądamy zwiastun.

2 października odbędzie się premiera czwartego festiwalu. Gracze zostaną zaproszeni do Wielkiej Brytanii, gdzie otrzymają możliwość zwiedzenia kilku pięknych lokacji i sprawdzenia w akcji ponad 450 samochodów.

Forza Horizon 4 to najcięższy festiwal. Znamy wagę produkcji Playground Games

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ Microsoft właśnie ujawnił szczegóły wrześniowego Inside Xbox. Wydarzenie odbędzie się w przyszły wtorek i będzie poświęcone produkcji Playground Games – deweloperzy ugoszczą fanów w Wielkiej Brytanii, ponieważ impreza odbędzie się w prestiżowym Goodwood House.

Na show ma nie zabraknąć niespodzianek, które będą związane z Forza Horizon 4, więc może zobaczymy kolejne tryby przygotowane na wielką premierę lub poznamy plany dotyczące rozszerzeń? Autorzy w ostatnich tygodniach często pokazywali grę, ale akurat w tym wypadku trudno narzekać.

Forza Horizon 4 będzie dostępna od dnia premiery w Xbox Game Pass – warto o tym pamiętać, ponieważ gra trafi na rynek za dwa tygodnie.

Tagi: Forza Horizon 4 inside xbox Microsoft PlayGround Games