Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 18:38
Assassin's Creed: Odyssey z rozbudowanymi opcjami dostosowania statku. Gameplay pokazuje możliwości
1655V

Assassin's Creed: Odyssey z rozbudowanymi opcjami dostosowania statku. Gameplay pokazuje możliwości

W Assassin's Creed: Odyssey trafimy do ogromnego świata, po którym będziemy podróżować za pomocą wielkiej łajby. Twórcy pozwolą dostosować środek transportu i statek może otrzymać dodatkowe, bojowe możliwości.

2 października wielu graczy rozpocznie kolejną przygodę w uniwersum Assassin's Creed. W tym dniu odbędzie się premiera opowieść w Grecji, która może szczególnie zainteresować fanów Assassin's Creed IV: Black Flag, ponieważ deweloperzy oddadzą w nasze łapy duże, morskie tereny i dopracowany system żeglugi.

Assassin's Creed: Odyssey na Nintendo Switch w ramach abonamentu. Dziwna praktyka wydawców

W Assassin's Creed: Odyssey wskoczymy na statek, który będzie jednocześnie naszą bazą wypadową. To za jego pomocą dotrzemy do wyznaczonego punktu, a jednocześnie zaatakujemy przeciwników lub zajmiemy się eliminowaniem czyhających na skarby żeglarzy.

Twórcy postanowili w znaczący sposób rozbudować ten element i teraz nie tylko wpłyniemy na wygląd łajby, ale również otrzymamy możliwość zadbania o jej możliwości. Podczas rozgrywki dostosujemy arsenał, wybierzemy różnorodne uzbrojenie, dopracujemy obronę i wybierzemy wykwalifikowanych poruczników.

Tutaj każdy element ma znaczenie, ponieważ dobry oręż, odpowiednia amunicji i doświadczony „szef” pozwoli nam wybrnąć z operacji i zwyciężyć w wielu morskich bitwach. Deweloperzy spędzili wiele czasu, by mieć pewność, że ta mechanika będzie satysfakcjonująca, a pokonywanie morskich terenów nie będzie nudne.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Odyssey gameplay Ubisoft