Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 13:34
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści z datą premiery. RPG dla fanów Wiedźmina na początku na PC
4633V

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści z datą premiery. RPG dla fanów Wiedźmina na początku na PC

CD Projekt RED potwierdził ostateczne informacje dotyczące Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Przygoda będzie dostępna na rynku pod koniec października, ale na początku z historią zapoznają się wyłącznie gracze na PC.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści to nowa produkcja w świecie Wiedźmina. Pierwotnie studio tworzyło wyłącznie dodatek do Gwinta, ale projekt został znacząco rozbudowany i teraz jest to samodzielna gra.

Gwint: Wojna Krwi znacząco urósł. To fabularna gra z moralnymi wyborami dla fanów Wiedźmina

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści nie jest wyłącznie karcianką. To znacznie większy projekt, który powinien trafić w serca wszystkich fanów Wiedźmina:

„Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina.”

Gra będzie pierwotnie dostępna wyłącznie na PC – premiera na GOG odbędzie się 23 października. Wersja na PlayStation 4 i Xboksa One trafi na rynek dopiero 4 grudnia. Deweloperzy przepraszają za to małe opóźnienie, ale chcą mieć pewność, że wszystko będzie działać na sprzęcie Microsoftu oraz Sony.

Na materiale przedstawiciele studia pokazują zmiany w grze – dowódcy to teraz trójwymiarowe modele, których prezentację zobaczycie na filmie przygotowanym przez CD Projekt RED.

Tagi: CD Projekt RED gwint Wiedźmin Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści