Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 19:20
Nintendo Switch Online można opłacić za pomocą Nintendo Gold Points
1130V

Nintendo Switch Online można opłacić za pomocą Nintendo Gold Points

Nintendo potwierdziło ciekawą sytuację. Gracze otrzymają możliwość zapłacenia za Nintendo Switch Online za pomocą Nintendo Gold Points. Mimo wszystko nawet w tej sytuacji pojawia się mały problem.

Długo czekaliśmy na konkretne informacje dotyczące Nintendo Switch Online, jednak propozycja Nintendo nie zbiera samych pochwał. Japończycy zdecydowali się kasować zapisy rozgrywki z chmury w momencie wygaśnięcia abonamentu, a jednocześnie raz w tygodniu będziemy zmuszeni do zalogowania się do Sieci, by móc grać w stare gry z NES-a.

Fortnite nie wymaga abonamentu Nintendo Switch Online

Wielu graczy kolekcjonuje złote punkty Nintendo, które w końcu będzie można przeznaczyć na szczytny cel – za pomocą Nintendo Gold Points możemy wykupić Nintendo Switch Online i jest to naprawdę przyjemna wiadomość.

Korporacja mimo wszystko wpadła na pomysł „jak utrudnić życie użytkownikom” i złotych punktów nie wykorzystamy do automatycznego odnowienia usługi... W rezultacie będzie to dobra opcja na „pierwszy raz”, bo w innym wypadku z chmury wyparują nasze pliki.

„Gold Points mogą być wykorzystywane przy zakupie członkostwa w Nintendo eShopie. Nie można ich używać do automatycznego odnowienia.”

Jeśli w tym wypadku nie zostaną dokonane specjalne zmiany, to jedna pełnowartościowa gra (59,99 dolarów) kupiona z cyfrowego sklepu pozwoli zdobyć prawie całą kwotę potrzebną na miesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online – gracz otrzyma 3 dolary, a potrzebuje 3,99 dolara.

Tagi: big n Nintendo Switch Nintendo Switch Online