Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 18:57
Fallout 76 zapewni atrakcje do końca świata. Bethesda zaoferuje tonę bezpłatnych dodatków
1557V

Fallout 76 zapewni atrakcje do końca świata. Bethesda zaoferuje tonę bezpłatnych dodatków

Sympatycy Fallouta mogą szykować sporo wolnego czasu. Bethesda tworzy kolosa, który będzie rozwijany przez wiele następnych miesięcy, a nawet lat. Wsparcie dla Fallout 76 zakończy się dopiero w dniu końca świata.

14 listopada odbędzie się premiera Fallout 76. Produkcja może okazać się sporą ciekawostką dla fanów uniwersum Bethesdy, ponieważ deweloperzy stawiają na sieciową zabawę.

Fallout: New Vegas w Fallout 4. Twórcy pochwalili się postępem prac

W sprawie przyszłości Fallout 76 wypowiedział się Pete Hines, który jest przekonany, że produkcja będzie „wiecznie” wspierana przez Bethesdę. Twórcy przygotowali podobno ogromne plany rozwoju i chcą stale oferować nowe atrakcje, które będą dostępne za darmo.

Słowo „wiecznie” nie pojawia się tutaj bez powodu. Hines tłumaczy sytuację następującymi słowami:

„Tak, wiecznie. Nie jestem ironiczny. Ludzie często pytają mnie, czy przewidywany okres życia Fallout 76 będzie trwał dwa lub pięć lat? Zawsze odpowiadam, że wielu graczy nadal gra w Morrowinda. Można nawet spojrzeć na rezultaty Fallout 4 i Skyrima. Te produkcje zadebiutowały cztery i siedem lat temu, a nadal setki tysięcy graczy każdego dnia w nie grają. To właśnie z tego powodu będziemy wiecznie wspierać Fallout 76.”

Deweloperzy zamierzają rozdać nie tylko małe, kosmetyczne dodatki, a nawet sporej wielkości rozszerzenia, które wprowadzą na serwery mnóstwo treści. Zespół chce mieć pewność, że nikt nie będzie czuł się pokrzywdzony, więc wszyscy posiadacze podstawki Fallout 76 otrzymają dostęp do całej zawartości.

Jak będą wyglądać rozszerzenia? Zespół nie podjął jeszcze ostatecznych decyzji, ponieważ wszystko zależy od graczy. Bethesda zdecyduje o wsparciu tytułu po otrzymaniu od fanów informacji zwrotnych – to właśnie one pozwolą wykreować grę, która zapewni oczekiwaną jakość.

To co... Jedna produkcja do końca świata i jeden dzień dłużej? ;)

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/fallout-76-aims-to-last-until-the-end-of-time/1100-6461775/

Tagi: Bethesda fallout 76 pete hines