Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 13:40
Call of Duty 2019 ma otrzymać tryb Battle Royale. Modern Warfare 4 podobno zaoferuje mnóstwo atrakcji
1464V

Call of Duty 2019 ma otrzymać tryb Battle Royale. Modern Warfare 4 podobno zaoferuje mnóstwo atrakcji

Nadal czekamy na premierę Call of Duty: Black Ops 4, jednak jak wiadomo Infinity Ward pracuje już nad przyszłoroczną odsłoną. Zdaniem najnowszych przecieków, nadchodząca gra ma posiadać wiele trybów.

Ostatnia produkcja Infinity Ward zadebiutowała na rynku w 2016 roku. Twórcy od tego czasu pracują już nad nowym tytułem i zdaniem przecieków studio po nieudanym Infinite Warfare, zaoferuje graczom pewniaka w formie Call of Duty: Modern Warfare 4.

Infinity Ward ogłasza powstanie oddziału w Krakowie! Twórcy Call of Duty będą pracować w Polsce

Ekipa Gaming INTEL od wielu miesięcy karmi fanów Call of Duty najróżniejszymi przeciekami i tym razem dziennikarze otrzymali informacje dotyczące Call of Duty 2019. Zdaniem przedstawionych szczegółów – przyszłoroczna produkcja ma zaoferować rozgrywkę Battle Royale.

Informator nie widział jeszcze materiałów, jednak odbywa się właśnie wiele rozmów i deweloperzy planują zmagania. Activision i Infinity War wspólnymi siłami przyglądają się opiniom dotyczącym Blackout i twórcy mają korzystać garściami z tego wariantu zabawy.

Według wcześniejszych przecieków, Call of Duty: Modern Warfare 4 ma powrócić do standardowego schematu – gra będzie zawierać kampanię, tryb sieciowy oraz zmagania z biegającymi truposzami. Opowieść jest już oczywiście opracowywana.

Jeśli najnowsze wieści zostaną potwierdzone, to Call of Duty: Modern Warfare 4 będzie jedną z największych odsłon w historii, ponieważ gracze otrzymają dostęp do czterech rozbudowanych rywalizacji.

Warto podkreślić, że pod koniec ubiegłego roku Infinity Ward oficjalnie otworzyło nowy zespół w Krakowie, a kilkukrotnie pojawiały się oferty pracy, które sugerowały, że nowa gra ma być gotowa na kolejną generację.

Źródło: https://gamingintel.com/call-of-duty/mw4/infinity-ward-modern-warfare-battle-royale-in-call-of-duty-2019/

Tagi: Activision Call of Duty 2019 call of duty: modern warfare 4 Infinity Ward