Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.09.2018 12:09
Wiedźmin. Castingi do serialu Netflix przeprowadzono w Warszawie
2618V

Wiedźmin. Castingi do serialu Netflix przeprowadzono w Warszawie

Czy Polka wcieli się w postać Ciri z serialowej adaptacji Wiedźmina? To coraz bardziej prawdopodobne!

W sieci pojawiły się jakiś czas temu spekulacje, że w rolę Renfri może wcielić się Magalena Korpas, aktora z Gdańska, znana głównie z francuskich produkcji takich jak "Beur sur la ville", "Turniej" czy z serialu "Diane".

Tym razem Sophie Holland, zajmująca się profesjonalnym przeprowadzaniem castingów do filmów i seriali, podziękowała na swoim Twitterze za wiedźmiński casting, który odbył się w ostatnich dniach w Warszawie.

"Następny przystanek to Londyn z boską Lauren S. Hissrich i #TeamWitcher" - napisała organizatorka castingów dla Netflix.

Ciekawe co z tego wyjdzie i czy faktycznie producenci wybiorą do serialowego Wiedźmina polskich aktorów? Trzymamy za to kciuki. A aktorom, którzy przystąpią do castingu w Londynie pozostaje życzyć tylko powodzenia.

O serialu Wiedźmin, produkowanym przez Netflix, wiadomo na razie bardzo niewiele. Projekt ma liczyć w pierwszym sezonie 8 odcinków, a zdjęcia rozpoczną się prawdopodobnie dopiero na początku 2019 roku. Na premierę można więc liczyć zapewne dopiero w 2020 r.

Tagi: