Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.09.2018 13:43
Nintendo Switch Online. Jeśli nie przedłużysz subskrypcji, firma skasuje twoje zapisy z chmury
3759V

Nintendo Switch Online. Jeśli nie przedłużysz subskrypcji, firma skasuje twoje zapisy z chmury

Nintendo przez długi czas zwlekało z uruchomieniem szykowanej przez siebie usługi Nintendo Switch Online, która to ma być czymś więcej niż to co oferuje konkurencja. Jednakże Japończycy mają w rękawie kilka bardzo słabych kart.

Nintendo niestety nie za bardzo radzi sobie z sieciową warstwą swojego biznesu, dlatego też w porównaniu do konkurencji jest nieco zacofane.

Trzeba przyznać, że usługa Switch Online ma kilka kapitalnych pomysłów na swoją tożsamość, jak na przykład rozgrywka online w grach z NES-a, lecz wyszło na jaw, że korporacja z Kioto szykuje dla nas bardzo niemiłą niespodziankę.

Jeden z graczy zapytał się, co się stanie z naszymi zapisami z gier, gdy przestaniemy płacić za abonament i otrzymał poniższą odpowiedź.

Nie możemy zagwarantować, że zapisy w chmurze zostaną zachowane po dłuższym czasie, jeśli twoje członkostwo się zakończy. Jednakże wciąż możesz korzystać z zapisów na twojej systemowej pamięci.

Japończycy chcą nas tym samym zmuszać do płacenia za abonament, co jest niestety słabym ruchem z ich strony.

Nintendo Switch Online - Overview Trailer - Nintendo Switch

Źródło: https://www.resetera.com/threads/nintendo-na-we-are-unable-to-guarantee-cloud-saves-will-be-retained-after-canceling.68431/

Tagi: Nintendo Switch Online Switch