Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 15:57
Mortal Kombat 11 znajduje się w produkcji?
2579V

Mortal Kombat 11 znajduje się w produkcji?

Ed Boon nadal nie jest gotowy do ujawnienia swojej nowej gry, ale możemy mieć pewność, że znany deweloper pracuje już nad kolejną bijatyką. Zdaniem najnowszych przecieków, jego NetherRealm Studios pracuje nad Mortal Kombat 11.

Pierwsze przecieki dotyczące nowej odsłony Mortal Kombat pojawiły się kilka miesięcy temu. Od tego czasu nie otrzymaliśmy oficjalnej zapowiedzi, ale ciekawe informacje docierają do graczy z Mo Game Con, czyli wielkiego wydarzenia dla fanów gier.

Nowy Mortal Kombat nadciąga? Ed Boon opublikował tajemniczą wiadomość

Na Mo Game Con przyjechali aktorzy, którzy lata temu mieli okazję pracować przy sesjach motion capture dla pierwszych odsłon Mortal Kombat. Daniel Pesina i Richard Divizio podczas spotkania z fanem wspomnieli o ciekawej sytuacji – młodszy brat Pesiny jest studentem z Chicago Wushu School of Kung Fu and Tai Chi, którego przedstawiciele są zaangażowani w nagranie motion capture do nowej produkcji NetherRealm Studios. Pesina powiedział wprost – powstaje Mortal Kombat 11.

Nie jest to oczywiście oficjalna wiadomość, jednak czy ktokolwiek będzie zaskoczony, gdy Ed Boon ogłosi nową produkcję w uniwersum Mortal Kombat? Jego studio specjalizuje się aktualnie w dwóch seriach i najwyższy czas na przygotowanie kolejnej bijatyki ze Scorpionem w roli głównej.

Pytanie pozostaje w tej sytuacji jedno – czy NetherRealm Studios zaoferuje tytuł jeszcze na tę generację? Zdaniem przecieków nowe konsole mają zawitać na rynek pod koniec 2020 roku.

Źródło: https://realgamernewz.com/9748/mortal-kombat-xi-konfirmed-at-mo-game-con/

Tagi: ed boon mortal kombat mortal kombat xi NetherRealm Studios

Nie przegap