Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 12:50
Dreams na rozgrywce. Media Molecule przesadziło z rozbudową edytora?
895V

Dreams na rozgrywce. Media Molecule przesadziło z rozbudową edytora?

Twórcy serii LittleBigPlanet wciąż rozwijają zupełnie nową markę. Dreams nadal nie posiada ostatecznej daty premiery, ale studio chętnie opowiada o grze i pokazuje kolejne fragmenty rozgrywki. Stworzony edytor będzie wyjątkowo rozbudowany.

Dreams zostało zapowiedziane w 2015 roku. „Kreator snów” nie jest już dla nas wielką tajemnicą, ponieważ deweloperzy coraz śmielej pokazują kolejne elementy produkcji, ale tytuł wciąż nie posiada ostatecznej daty premiery.

Dreams - nowe informacje na temat kreatora poziomów

Patrząc na najnowszy gameplay z Dreams mam jedną obawę – czy Media Molecule nie przesadziło? Tworzenie poszczególnych elementów wygląda naprawdę intrygująco, ale musimy pamiętać, że oglądamy w akcji jednego z deweloperów, który zna dokładnie poszczególne systemy i potrafi się w nich odnaleźć. Przeciętny gracz może szybko zrezygnować z takiej „zabawy”, która nie będzie sprawiać przyjemności, a może mocno frustrować.

Są to oczywiście wyłącznie moje przypuszczenia, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że Dreams będzie ogromnym edytorem, który zaoferuje nam mnóstwo najróżniejszych opcji. Deweloperzy przygotowują prawdziwego kolosa i fani takiej rozgrywki na pewno będą zachwyceni.

Czekacie jeszcze na Dreams?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dreams gameplay Media Molecule