Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 09:27
FIFA 19 vs. FIFA 18
7357V

FIFA 19 vs. FIFA 18. Porównanie oprawy dwóch części w wersji na PlayStation 4 Pro

EA Sports zaprosiło graczy do sprawdzania FIFA 19, więc jest to idealny moment na pierwsze porównanie. Zastanawiacie się, jak deweloperzy poradzili sobie z poprawieniem twarzy niektórych piłkarzy? Zobaczcie stosowny materiał.

W przypadku FIFA 19 nie możemy liczyć na nową jakość prezentacji podczas rozgrywki, ale oczywiście twórcy za każdym razem małymi krokami ulepszają niektóre, graficzne elementy. Twarze piłkarzy zawsze przechodzą pewne zmiany i na porównaniach opraw najłatwiej skupić się właśnie na tym elemencie.

FIFA 19. Demo już dostępne. Zobaczcie świetny zwiastun!

Poniższy materiał w ciekawy sposób pokazuje różnice w dwóch częściach Fify. Deweloperzy w takim wypadku muszą wziąć pod uwagę między innymi nowe fryzury piłkarzy, ale pewnie nie jest to większy problem.

FIFA 19 zaoferuje między innymi pełną licencję na Ligę Mistrzów, dopracowany system strzelania, nowe pojedynki 50/50, a nie możemy zapomnieć o ciekawych trybach, w których między innymi rozegramy mecz bez sędziego.

Jak Wasze wrażenia z FIFA 19 po zapoznaniu się z wersją demonstracyjną? Zamierzacie nabyć produkcję? W przyszłym tygodniu przeczytacie na portalu naszą recenzję produkcji.

Tagi: EA Sports FIFA 19 gameplay porównanie grafiki