Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 08:56
The Bard’s Tale 4 na zwiastunie premierowym. Gracze wywalczyli niższą cenę
853V

The Bard’s Tale 4 na zwiastunie premierowym. Gracze wywalczyli niższą cenę

Brian Fargo zaprasza graczy na wielką podróż. The Bard’s Tale 4 wkrótce będzie dostępne na komputerach osobistych i zainteresowani zapoznają się z opowieścią przepełnioną taktyczną i wymagającą walką. Zobaczcie zwiastun premierowy.

inXile Entertainment długo pracowało nad nowym The Bard’s Tale. Twórcy chcieli mieć pewność, że zaoferują wyjątkową rozgrywkę, podczas której zainteresowani trafią do ogromnych i obleganych przez monstra lochów. Gra trafi na komputery osobiste już 18 września.

The Bard’s Tale IV zaprezentowane na rozgrywce. Rarytas dla fanów klasyki

Dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. To szybkie podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących produkcji – zwróćcie uwagę na pojedynki, ponieważ ten element może zaskoczyć szczególnie młodszych graczy. Dokładną prezentację walki zobaczycie na drugim materiale.

Wierni miłośnicy marki czekali na tę przygodę od 30 lat, więc twórcy zaprosili fanów na specjalną zabawę – ponad 300 000 osób wrzuciło grę na swoje listy życzeń i w rezultacie autorzy obniżyli premierową cenę. The Bard’s Tale 4 kupicie za 119,99 zł.

Tytuł w późniejszym terminie wyląduje jeszcze na PlayStation 4 i Xboksach One, ale autorzy aktualnie nie precyzują daty premiery.

Tagi: cena inXile entertainment the bard's tale 4 trailer zwiastun