Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 14:38
FIFA 19 bez zasad i z poradnikiem do strzelania. Gameplaye pokazują zabawny tryb i uczą
2114V

FIFA 19 bez zasad i z poradnikiem do strzelania. Gameplaye pokazują zabawny tryb i uczą

EA Sports postanowiło odświeżyć rozgrywkę w FIFA 19. Jednym z nowości jest tryb, w którym sędzia nie dojechał na mecz, więc gracze mogą cieszyć się pełną swobodą. Podczas takiej gry nie brakuje walki.

Narzekacie czasami na wirtualnych sędziów? W FIFA 19 bez problemu zagracie bez jakichkolwiek kartek, spalonych, czy innych wymogów. Twórcy pozwalają wypróbować „wolną amerykankę”, podczas której nie zabraknie efektownych wślizgów.

FIFA 19. Znamy najlepszych piłkarzy. Mocny spadek Lewandowskiego

Jest to oczywiście wyłącznie dodatek, który można sprawdzić, jednak EA Sports nie zmusza graczy do takiej zabawy. Poniżej zobaczycie czystą rozgrywkę z FIFA 19 i gameplay pokazuje właśnie zabawę „bez zasad”.

To oczywiście wyłącznie początek nowości. Twórcy przygotowali między innymi również zmagania, w których po strzeleniu gola tracimy jednego z piłkarzy lub niektóre strzały liczą się podwójnie. Bez wątpienia te warianty mogą okazać się ciekawą odskocznią dla graczy przy spotkaniach ze znajomymi.

Na drugim filmie zobaczycie mały poradnik dotyczący strzałów – w FIFA 19 znalazł się usprawniony system, który wymaga od gracza drugiego kliknięcia. Jeśli to zrobimy w odpowiednim momencie, to możemy mieć pewność, że futbolówka trafi w odpowiednie miejsce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports FIFA 19 gameplay