SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 12:58
Huawei naśmiewa się z Apple. Firma drwi z nowinek w nowych iPhone'ach
4371V

Huawei naśmiewa się z Apple. Firma drwi z nowinek w nowych iPhone'ach

Apple zaprezentowało wczoraj nowe urządzenia, które zostały dostrzeżone przez konkurencje. Huawei zdecydował się zaprosić fanów technologii na swoją konferencję, ponieważ właśnie na tym wydarzeniu zobaczymy „prawdziwego bohatera”. Jednocześnie opublikowano serię wyśmiewających materiałów.

Apple pokazało wczoraj swoje nowe skarby. Smartfony przygotowane przez korporację posiadają kilka nowinek technicznych, jednak jak celnie zauważyli fani oraz konkurencja trudno tutaj mówić o przełomie.

iPhone Xs i Xs Max to nowe okręty flagowe Apple. Oficjalne informacje!

Szybko sytuację postanowił skomentować Huawei. Firma zaprosiła sympatyków nowoczesnych technologii na swoją konferencję i podpisała wydarzenie wymownymi „Dziękujemy za to, że pozwoliliście nam być prawdziwym bohaterem roku”.

To jednak nie koniec. Agresywny marketing trafił również na Facebooka, gdzie chińskie przedsiębiorstwo śmieje się z zastosowania niektórych rozwiązań, które są dostępne od wielu lat w kolejnych sprzętach Huawei.

Jest to niezwykle ciekawy sposób zwrócenia uwagi na swoje wydarzenie, na którym nie zabraknie nowego urządzenia. Firma z Chin szykuje się na wielkie show i będzie to na pewno spora ciekawostka dla fanów nowoczesnych technologii.

Kiedy daleko Ci do najlepszego wyniku… sprawdź nasze podsumowanie z Cupertino!

Opublikowany przez Huawei Mobile Czwartek, 13 września 2018

Seria "pocisków" pojawiła się również na Twitterze:

Tagi: apple huawei humor technologie