Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 09:51
Henry Cavill nie będzie już Supermanem? Aktor może skupić się na roli Wiedźmina
1035V

Henry Cavill nie będzie już Supermanem? Aktor może skupić się na roli Wiedźmina

Nie mam najlepszych informacji dla fanów Clarka Kenta. Warner Bros. podobno zdecydowało się zrezygnować z rozwijania kolejnych historii Supermana i Henry Cavill może już wkrótce nie założyć charakterystycznego stroju.

Na początku na pewno warto podkreślić, że nie są to aktualnie potwierdzone informacje. Dziennikarze The Hollywood Reporter dotarli do wieści, według których Warner Bros. ma całkowicie zrezygnować z usług Supermana i oczywiście Henry'ego Cavilla. Mężczyzna miał jeszcze wystąpić w filmie Shazam!, jednak rozmowy pomiędzy agentem a korporacją zostały zerwane.

Supergirl otrzyma nowy film. Początek serii Supermana

Gdzie ma leżeć problem? Podobno Warner Bros. zamierza w kolejnych latach skupić się na Supergirl. Firma rozpocznie zupełnie nową historię, więc nawet jeśli pojawi się w niej Clark Kent, to w jego strój wskoczy młodszy aktor. Już wcześniej informowaliśmy czytelników o solowym filmie kuzynki Supermana.

To podobno z tego powodu Henry Cavill miał zgodzić się na główną rolę w Wiedźminie od Netflix – jak wiadomo pogodzenie roli Geralta z Supermanem na pewno nie byłoby łatwe, jednak aktor miał podjąć ostateczną decyzję, gdy usłyszał o zmianie planów Warner Bros. Warto zaznaczyć, że w tym wypadku Brytyjczyk na pewno nie podpisał kontraktu na jeden sezon, ponieważ platforma streamingowa musi mieć pewność, że opowieść będzie kontynuowana.

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz Warner Bros., jednak trudno tutaj mówić o szczegółach. Oświadczenie nie zaprzecza doniesieniom The Hollywood Reporter:

„Chociaż nie podjęto żadnych decyzji dotyczących nadchodzących filmów Supermana, zawsze żywiliśmy wielki szacunek dla Henry'ego Cavilla i tutaj nic się nie zmienia.”

Od wczoraj dobiegają najróżniejsze komentarze, które potwierdzają lub zaprzeczają plotce, a sytuację postanowił skomentować nawet sam aktor.... Ale w tym wypadku również trudno mówić o konkretach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Źródło: https://comicbook.com/dc/2018/09/12/henry-cavill-superman-future-warner-bros-official-statement/

Tagi: Henry Cavill supergirl Superman Warner Bros.