Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2018 14:50
Hellblade: Senua's Sacrifice na fantastycznym cosplayu
1643V

Hellblade: Senua's Sacrifice na fantastycznym cosplayu. Ormeli idealnie nadaje się do tej roli

Ninja Theory nie potwierdziło swoich kolejnych planów, jednak możemy mieć pewność, że świat nie zapomni o Hellblade: Senua's Sacrifice. Wielka gra utalentowanej ekipy odbiła się w swoim czasie szerokim echem i w rezultacie możemy dzisiaj spojrzeć na kapitalną pracę Ormeli oraz Aku.

Hellblade: Senua's Sacrifice to jedna z produkcji, w którą po prostu trzeba zagrać. Twórcy opowiedzieli historię przepełnioną bólem i choć tytuł ma problemy w sferze rozgrywki, to jednak nadrabia w wielu innych elementach.

Szef Microsoft Studios wyjaśnia, dlaczego kupiono Ninja Theory (i trzy inne studia)

Ninja Theory jest teraz częścią rodziny Microsoftu. Amerykanie zdecydowali się dołączyć do swojej rodziny doświadczony zespół, który teraz pracuje nad tajnym tytułem na Xboksa One lub nawet na Xbox Scarlett.

Trudno powiedzieć, czy deweloperzy zdecydują się na przygotowanie kontynuacji Hellblade: Senua's Sacrifice, ale jeszcze przez wiele lat będziemy wspominać przygodę Senui. Tragiczna postać została upamiętniona przez cosplayerkę Annę „Ormeli” Molevę oraz fotografa Aku.

Wspólną pracę tego duetu możecie podziwiać w naszej galerii. Trudno nie docenić stroju oraz ujęć – oba elementy w dobry sposób przedstawiają postać.

Hellblade Cosplay

Źródło: https://www.instagram.com/annaormeli/

Tagi: cosplay Hellblade hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory