Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2018 11:31
Streamer musiał przerwać audycję na Twitchu. Ktoś strzelał w jego dom
4397V

Streamer musiał przerwać audycję na Twitchu. Ktoś strzelał w jego dom

Charyzmatyczny Dr. DisRespect nie mógł kontynuować prezentacji trybu Battle Royale z Call of Duty: Black Ops 4. Streamer ma spory problem z „fanami”, którzy postanowili ostrzelać jego dom.

Dr. DisRespect to znany streamer, który na większości audycji ubiera perukę oraz czarne okulary. Mężczyzna wcześniej był menadżerem społeczności w Sledgehammer Games i pracował nad mapami do trybu sieciowego Call of Duty: Advanced Warfare.

Teraz Dr. DisRespect zajmuje się pokazywaniem najnowszych gier na Twitchu, jednak wczoraj nie mógł kontynuować audycji. Podczas streamu usłyszał strzały – okazało się, że ktoś postanowił strzelać w stronę jego domu.

Mężczyzna usłyszał wybite okno, pobiegł na piętro i następnie zakończył transmisję oraz wezwał policję. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak Dr. DisRespect wyjaśnił, że poprzedniego dnia miała miejsce identyczna sytuacja. Wydarzenie jest oczywiście groźne, ponieważ ktoś mógł ucierpieć, więc służby zajęły się sprawą i aktualnie trwają poszukiwania podejrzanego.

Poniżej możecie spojrzeć na reakcję Dr. DisRespecta.

Źródło: https://www.cnet.com/news/twitch-streamer-drdisrespect-stops-broadcast-claims-gunman-shot-his-house/

Tagi: dr. disRespect stream Twitch