Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2018 08:37
Forza Horizon 4. Demo w sklepie Microsoftu – jeszcze dziś sprawdzimy sezony?
1715V

Forza Horizon 4. Demo w sklepie Microsoftu – jeszcze dziś sprawdzimy sezony?

Bez wielkiej zapowiedzi, szampana i reklam. Playground Games wrzuciło do sklepu Microsoftu wersję demonstracyjną najnowszego festiwalu. Wiele na to wskazuje, że jeszcze dzisiaj sprawdzimy Forza Horizon 4.

Na 2 października zaplanowano premierę Forza Horizon 4. Twórcy postanowili umiejscowić wydarzenia najnowszej części w Wielkiej Brytanii, a najważniejszą nowością względem poprzednich odsłon są zmienne pory roku.

Forza Horizon 4 z Halo. Gameplay pokazuje specjalne wydarzenie

Microsoft, Turn 10 Studios oraz Playground Games przyzwyczaiły graczy do prezentowania wersji demonstracyjnych do kolejnych odsłon Forzy, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnych informacji dotyczących dema festiwalu w Europie Zachodniej.

Mimo to pliki już trafiły do sklepu Amerykanów, więc w przeciągu następnych godzin powinniśmy otrzymać oficjalną wiadomość, po której zainteresowani pobiorą demo. Gracze muszą przygotować się na ściągnięcie 27,83 GB.

Jeśli sytuacja nie zmieniła się od gamescomu, to podczas wersji demonstracyjnej sprawdzicie rozbudowany wyścig składający się w zasadzie z czterech etapów. Twórcy pozwalają w taki sposób sprawdzić każdą porę roku oraz różne samochody.

Szczególnie zachęcam do pobrania dema osoby, które posiadają w domach porządne telewizory z 4K oraz HDR na pokładzie – Playground Games w jednym z fragmentów puszcza do Was oczko i mówi „podziwiajcie”.

Tagi: demo Forza Horizon 4 microsoft PlayGround Games