Rynek Xbox Live: 17.03.2010

Online
996V
Rynek Xbox Live: 17.03.2010
Butcher | 17.03.2010, 19:35

Dzisiaj na Rynku Xbox Live długo oczekiwana przez fanów Rare aktualizacja - remake klasycznego shootera z Nintendo 64: Perfect Dark. Za "lifting" odpowiada ekipa 4J Studios, która ma już za sobą podobne doświadczenia z Banjo-Kazooie oraz Banjo-Tooie.

Dzisiaj na Rynku Xbox Live długo oczekiwana przez fanów Rare aktualizacja - remake klasycznego shootera z Nintendo 64: Perfect Dark. Za "lifting" odpowiada ekipa 4J Studios, która ma już za sobą podobne doświadczenia z Banjo-Kazooie oraz Banjo-Tooie.xxxxx

 

 

Nie da się jednak ukryć, że ze wspomnianej trójki to właśnie Perfect Dark jest najbardziej smakowitym kąskiem, którego wizyty na XL wypatrywano przez długie miesiące, karmiąc się jedynie plotkami i przeciekami. Warto dodać, że tytuł ten uczestniczy także w promocji Microsoftu Block Party / House Party. Kupując do 31 marca na Xbox Live Arcade gry Toy Soldiers, Scrap Metal, Perfect Dark oraz ściągając darmową aplikację Game Room, nasze konto zasilone zostanie o 400 MSP. Posiadacze abonamentu Gold dodatkowo dostaną miesiąc usługi gratis.

Cena Perfect Dark to 800 MSP.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych