Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 30.07.2018 15:30
Destiny 2. Zostanie skrócony czas zabójstwa w trybie Crucible
407V

Destiny 2. Zostanie skrócony czas zabójstwa w trybie Crucible

Deweloperzy z Bungie przygotowują graczy na nadejście rozszerzenia Destiny 2: Porzuceni. Już wkrótce zostanie skrócony czas potrzebny na zabicie przeciwnika.

4 września Destiny 2 otrzyma duży dodatek zatytułowany "Porzuceni". W jego ramach do gry trafi m.in. nowy tryb PvP, dwie nowe mapy, bronie i misje fabularne. Jednak to nie jedyne atrakcje jakie przygotowują dla fanów twórcy.

Destiny 2: Porzuceni - pokaz nowych broni i pancerzy

31 lipca rozpocznie się nowy event "Przesilenie Bohaterów". Znajdziemy je w Wieży, gdzie znajduje się Posąg Bohaterów, który będzie śledził nasze poczynania. Wraz ze startem wydarzenia otrzymamy pancerz "Całopalny" na 240 poziomie mocy. Każdy jego element posiada serię zadań, których ukończenie potrzebne jest do ulepszenia. Ostatni "Znakomity" zestaw będący na 400 poziomie mocy pozwoli nam odblokować mistrzowską wersję pancerza.

Aby ulepszać swoją zbroję będziemy mogli m.in. powtarzać wybrane misje fabularne na wyższym poziomie trudności z zaimplementowanymi pewnymi zmianami. Są to: Powrót do domu, Iskra, Zemsta,1AU oraz Wybraniec. Oprócz tego będzie można wykonać pięć zleceń Triumfów w trybie Chwile Triumfu.

7 sierpnia odbędzie się specjalny stream, na którym deweloperzy zaprezentują nowe perki, mody czy wyposażenia. Nowe bronie, które trafią wraz z dodatkiem "Porzuceni" zadają więcej obrażeń. Twórcy zapowiedzieli, że w trakcie transmisji ujawnią więcej szczegółów na temat nadchodzącego skrócenia czasu zabójstwa w trybie Crucible.

Destiny 2: Porzuceni - nowe bronie i ekwipunek

 

Źródło: https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/47054

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 pc playstation 4 wideo xbox one