Anna Jurak Anna Jurak 25.07.2018 10:17
Digimon Survive na pierwszych zrzutach ekranu
388V

Digimon Survive na pierwszych zrzutach ekranu

Mimo że nie osiągnęły takiej popularności jak Pokemony, Digimony nie dają za wygraną i pojawią się w nowej grze od Bandai Namco.

Digimon Survive zostało zapowiedziane tydzień temu. Będzie to taktyczna gra RPG w uniwersum tytułowych Digimonów. Zagramy w przyszłym roku na PlayStation 4 i Nintendo Switchu.

Nintendo poleca New Nintendo 2DS-a XL na wakacje

Digimon Survive to tytuł od Bandai Namco, w którym pokierujemy uczniem drugiej klasy gimnazjum. Naszym towarzyszem będzie maskotka serii, czyli Agumon, który pomoże nam przetrwać. W grze mamy uświadczyć sekwencji point'n'click na planszach 2D, by znajdować przedmioty i rozwiązywać zagadki. Grafika 2D miesza się tu z 3D. Postacie w grze projektuje Uichi Ukumo, a muzykę skomponuje Tomoki Miyoshi, który stworzył również ścieżkę dźwiękową do I Am Setsuna i Lost Sphear. Walki będą rozgrywać się w systemie turowym na mapie pokrytej siatką, a każdy z Digimonów będzie zużywał punkty energii podczas ruchu. Będzie więc trzeba zmyślnie rozporządzać energią stworków. Pierwsze screeny z gry prezentują dialogi, podczas których przyjdzie nam podejmować decyzje oraz walkę:

 

Źródło: nintendolife.com, rpgsite.net

Tagi: Bandai Namco Digimon Survive galeria Nintendo Switch playstation 4