Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 17.07.2018 14:14
Ujawniono cenę The Witcher Role-Playing Game
852V

Ujawniono cenę The Witcher Role-Playing Game

The Witcher Role-Playing Game to gra wydana w formie papierowego RPG-a autorstwa wydawnictwa R. Talsorian Games. Wiemy ile trzeba będzie przeznaczyć na taką formę zabawy.

The Witcher Role-Playing Game będzie dostępny do kupienia już od 2 sierpnia podczas konwentu dla miłośników gier i fantastyki - Gen Con 2018. Teraz ujawniono ile będzie trzeba zapłacić za egzemplarz.

Wiedźmin w formie papierowego RPG w końcu trafi do sprzedaży! 

Początkowo gra będzie dostępna jedynie podczas wspomnianych targów. Jeśli ktoś z Was wybiera się na Gen Con z myślą, aby kupić papierowego Wiedźmina to będzie musiał przygotować sumę 50 dolarów, bo właśnie tyle będzie kosztował The Witcher Role-Playing Game. 

Jeżeli jesteście ciekawi Was, kiedy pojawią się dodruki lub dręczą Was inne pytania dotyczące gry to 26 lipca o 14:30 zostanie zorganizowany stream, podczas którego jeden z twórców - Cody Pondsmith - będzie odpowiadał na pytania fanów. Transmisję poprowadzi Dan Davenport. Aby być na streamie należy wejść na stronę irc-source.com i w wyszukiwarce kanałów wpisać #randomworlds. 

Ponadto ujawniono okładkę gry, na której możemy zauważyć, że jednym z autorów jest Mike Pondsmith - twórca Cyberpunka 2020, który współpracuje obecnie z CD Projekt RED nad Cyberpunkiem 2077.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/07/17/witcher-tabletop-game-price-revealed-developer-announces-qa

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl gra planszowa The Witcher Role-Playing Game Wiedźmin 3: Dziki Gon