Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 12.07.2018 17:20
Sharkoon prezentuje nowe słuchawki - SKILLER SGH3
312V

Sharkoon prezentuje nowe słuchawki - SKILLER SGH3

Sharkoon prezentuje nowy headset dla graczy. SKILLER SGH3 to oferta dla tych, którzy potrzebują zewnętrznej karty dźwiękowej.

Sharkoon SKILLER SGH3 to najwyższy model słuchawek w ofercie tej firmy. 53 mm przetworniki są obietnicą potężnych odczuć dźwiękowych. Będziemy mieli pełną kontrolę nad dźwiękiem, a to wszystko dzięki zewnętrznej karcie dźwiękowej znajdującej się w zestawie.

Corsair bierze się za tworzenie monitorów

Słuchawki wykonane są w kolorze matowej czerni pokazując jednocześnie tradycyjny i nowoczesny design. Pałąk wykonany jest z metalu, co zapewni urządzeniu sporą żywotność. Nauszniki wykonane są z hojnie wypchanych poduszek, które zapewnią nie tylko wytłumienie, ale też komfort.

Sharkoon ma zamiar zadziwić nas dźwiękiem, z głośnym i wyraźnym basem. Jednak jeśli zależy nam na innych dźwiękach to możemy dowolnie je modyfikować w dostarczonym oprogramowaniu. Karta dźwiękowa pozwala na ustawienie jednego z kilku trybów grania. Słuchawki wyposażone są również w odpinany mikrofon z popfiltrem. Słuchawki możemy podpiąć na Jacka zarówno do PCtów jak i smartfonów, PS4 i Xbox One.

Mnie osobiście bardzo cieszy długość kabla. W podstawowej formie mamy tutaj tylko 110 cm długości, co jest świetne do zastosowań mobilnych. Z kolei do PC możemy podłączyć przedłużkę, która pozwala osiągnąć 260 cm długości. Cena urządzenia według wydawcy ma wynosić €59.90 (ok.  260 zł).

Źródło: https://www.techpowerup.com/245948/sharkoon-introduces-skiller-sgh3-gaming-headset-with-external-usb-sound-card

Tagi: Sharkoon Skiller SGH3 sprzęt słuchawki