SKLEP
Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 11.07.2018 17:35
Subnautica w końcu trafi na PS4
507V

Subnautica w końcu trafi na PS4

Gatunek survivali z pewnością jest już przesycony. Jednak jedna produkcja wyróżnia się w nim zdecydowanie na plus. Subnautica w końcu zawita na PS4.

Gracze Playstation z pewnością nie będą narzekać na pojawienie się Subnautica na ich konsoli. Jest to gra, która wyróżnia się pośród natłoku gier z gatunku survival. Wcielamy się w rozbitka na planecie złożonej w 90% z oceanu. Musimy zadbać o swoje podstawowe potrzeby tj. jedzenie, woda zdatna do picia czy schronienie. Ocean skrywa bowiem masę sekretów i mnóstwo krwiożerczych bestii. 

Code Vein - premiera opóźniona na rok 2019

Tysiące graczy zachwalają tą produkcję. Przyciąga do siebie wspaniałą grafiką oraz niecodziennym gameplayem. Cieszy też podejście twórców, którzy w jasny sposób określają kolejne cele rozwoju produkcji i je realizują. Pomimo startu w early access, gra szybko zaskarbiła sobie serca użytkowników. Posiadacze PS4 zagrają w tą produkcję jeszcze tej zimy.

Subnautica - trailer

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/07/11/panic-button-is-bringing-underwater-survival-game-subnautica-to-ps4-later-this-year/#sf193495922

Tagi: ps4 Subnautica Unknown Worlds wideo