Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 11.07.2018 14:18
Vampyr osiąga pułap 450 tysięcy sprzedanych kopii
383V

Vampyr osiąga pułap 450 tysięcy sprzedanych kopii

Vampyr choć nie jest grą doskonałą posiada bardzo klimatyczną fabułę. To wystarczyło, aby trafić do sporej rzeszy odbiorców.

Po Vampyrze obiecywano sobie wiele. Ostatecznie dostaliśmy niezłą grę z intrygującą fabułą i zdecydowanie nużącą rozgrywką. Mimo to trafiła ona na szczyt listy sprzedażowej w Wielkiej Brytanii.  

Vampyr wspina się na szczyt listy sprzedażowej

Od premiery Vampyra od Dontnod Entertainment minął miesiąc i przyszedł czas pierwszych weryfikacji odnośnie tego jak dobrze sprzedała się ta produkcja. Jeszcze na długo przed premierą gry wydawca, Focus Home Interactive wyjawił, że liczy na milion sprzedanych kopii, ale wystarczy, że gra osiągnie przynajmniej połowę zakładanego pułapu. 

Dyrektor generalny studia, Oskar Guilbert wyjawił na łamach francuskiego serwisu Actusnews, że Vampyr jest bliski spełnienia założonego celu. W pierwszym miesiącu grę na wszystkich platformach nabyło łącznie 450 tysięcy osób. 

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ od momentu premiery nasza ostatnia oryginalna produkcja spotyka się z wielkim szaleństwem wśród graczy. Dzięki naszej nowej roli jako współproducenta, będziemy w dużym stopniu korzystać z tego komercyjnego sukcesu .

Vampyr - zwiastun premierowy

 

Źródło: https://www.actusnews.com/en/DONTNOD-ENTERTAINMENT/pr/2018/07/09/dontnod-annonce-le-tres-bon-demarrage-de-sa-derniere-creation-originale-vampyr

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive PC playstation 4 Vampyr wideo wyniki sprzedaży xbox one