Nie, GTA 6 nie zostało zapowiedziane w GTA Online

News
2114V
Nie, GTA 6 nie zostało zapowiedziane w GTA Online
Musiol | 02.07.2018, 15:05

Kilka godzin temu jak błyskawica pojawiła się wiadomość, że Rockstar Games zapowiedziało GTA 6 w GTA Online. Jakkolwiek głupio to nie brzmi, wszyscy o tym pisali. Niestety, my też. Prawda jest jednak taka, że żadne GTA 6 nie zostało zapowiedziane.

Plotka na temat zapowiedzi GTA 6 pojawiła się kilka godzin temu, gdy ludzie zaczęli donosić, że w GTA Online otrzymali wiadomość rzekomo od Rockstar Games. Widzicie ją na głównym obrazku - GTA 6 w 2019 roku.

Nocne kluby trafią do GTA Online

O wiadomości pisali PC-towi gracze, pisali ludzie grający na konsoli. Komunikat widzieli wszyscy i wszyscy założyli, że faktycznie Rockstar Games zapowiedziało kontynuację największej marki w świecie gier... w sieciowym trybie GTA 5.

źródło: https://gtaforum.pl/temat/6079-wiadomosc-od-rockstar-gta-vi-coming-2019/?do=findComment&comment=38914

Okej, zwykły gracz mógłby faktycznie w wiadomość uwierzyć, skoro widzi "Wiadomość od Rockstar". Tylko, że to nie jest wiadomość od Rockstar, a tekst wysłany przez osobę, która kupiła narzędzia modyfikacyjne do GTA 5 i za ich pomocą uzyskała dostęp do deweloperskiego kanału. I to właśnie w ten sposób wysłano wiadomość robiąc sobie jaja z ludzi.

Co ciekawe, parę dni temu pojawiła się podobna wiadomość. Wtedy komunikat był odrobinę inny, bo zachęcał do preordera.

“Pre-Order GTA 6 Now” from r/GTA

Możemy więc zakładać śmiało, że za jakiś czas pojawi się kolejna zapowiedź GTA 6. I znowu ktoś się nabierze i oznajmi wam na stronie, że GTA 6 w 20XX roku.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych