Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 30.06.2018 15:06
Fallout: New Vegas otrzymał mod, który pozwala poczuć się jak w Fallout 76
2175V

Fallout: New Vegas otrzymał mod, który pozwala poczuć się jak w Fallout 76

Premiera Fallouta 76 odbędzie się za kilka miesięcy. W najnowszej grze będziemy mogli wraz z innymi graczami budować bazy, zbierać surowce czy też zabijać się na wzajem. Jednak wcale nie musicie czekać do premiery, ponieważ wyszedł mod do starszego Fallouta: New Vegas, który pokazuje jak to może wyglądać w praniu.

Bethesda ceni sobie pecetowców, którzy często łatają błędy czy też tworzą mody przedłużające życie gry. Najnowszy mod dotyczy Fallouta: New Vegas i powinien zainteresować wszystkich, którzy czekają na nowego, sieciowego Fallouta.

Fallout: New California. Ogromny mod do New Vegas z datą premiery

The Fallout 76 Expierience to nowy mod do Fallouta: New Vegas, który pozwoli nam sprawdzić jakie doświadczenie zaoferuje nam Fallout 76.  Co prawda w grze nie uświadczymy budowania osad będące kluczowym elementem nowej gry, ale za to możemy wraz z innymi postaciami walczyć z potworami. Trzeba jednak pamiętać, że Fallout: New Vegas jest tytułem dla pojedynczego gracza toteż osoby, które napotkamy będą NPC-ami sterowanymi przez komputer.

Z racji iż Fallout 76 będzie grą sieciową twórcy przywiązali uwagę także do tego, czego będziemy mogli doświadczyć oprócz doznań płynących z samej rozgrywki i tak oto zwiastun nie stroni od wrzeszczących dzieci do mikrofonu czy  specyficznych pseudonimów. Jeśli chcecie sprawdzić jak to wygląda w akcji to mod jest już dostępny do pobrania w tym miejscu.

Fallout: New Vegas - The Fallout 76 Expierience

 

Źródło: Youtube (Your video is bad and you should feel bad!...unless of course your video is good, then carry on.)

Tagi: bethesda Fallout: New Vegas mod mody Obsidian Entertainment PC wideo