Kacper Mądry Kacper Mądry 29.06.2018 18:24
Czy z zajawki The Elder Scrolls VI można wywnioskować miejsce akcji gry?
702V

Czy z zajawki The Elder Scrolls VI można wywnioskować miejsce akcji gry?

The Elder Scrolls VI spełniło marzenia milionów graczy o powstaniu kolejnej odsłony gry. Czy najnowszy zwiastun zdradza nam miejsce akcji?

The Elder Scrolls VI aktualnie nie posiada żadnego podtytułu. W związku z tym nie wiemy gdzie trafimy w kolejnej części gry.

Steel Rats. Polskie studio stworzyło robota ze swojej gry

Fani zaczęli się zatem zastanawiać czy z zwiastuna gry, można wywnioskować kolejny region przygód. Pojawiły się również podejrzenia o to, że Bethesda dla świętego spokoju pokazała logo gry, a w tej chwili twórcy tworzą tylko podstawowe mechaniki, bez ostatecznego określenia miejsca akcji.

Świat The Elder Scrolls

Todd Howard potwierdził jednak, że jeśli dobrze pokombinujemy to będziemy mogli przewidzieć gdzie trafimy w The Elder Scrolls VI. Firma już na początku produkcji ustaliła miejsce akcji i z myślą o tej krainie powstaje cała gra. Czy tytuł specjalnie został opublikowany tak wcześnie? Okazuje się, że tak. Bethesda bała się reakcji fanów na sieciowego Fallouta 76 oraz mobilne The Elder Scrolls: Blades, więc wolała zapowiedzieć również następcę Skyrima.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-06-28-yes-todd-howard-and-team-have-settled-on-a-region-for-the-elder-scrolls-6

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios pc playstation 4 The Elder Scrolls VI xbox one