Anna Jurak Anna Jurak 29.06.2018 13:51
Pokemon GO otrzyma bardziej realistyczne AR
517V

Pokemon GO otrzyma bardziej realistyczne AR

Niantic zaprezentowało usprawnione AR. Stworki w Pokemon GO będą w przyszłości bardziej realistycznie poruszać się po naszym świecie. Zobaczcie sami jak to wygląda.

Mimo że od premiery Pokemon GO minęły już dwa lata, to w grze cały czas coś się dzieje. Jedno wydarzenie zastępuje kolejne. Nie możemy więc narzekać na nudę. Niantic wprowadziło też od dawna wyczekiwaną możliwość wymiany Pokemonami. Na horyzoncie maluje się kolejne usprawnienie.

Dwa lata po premierze w końcu możemy wymieniać się stworkami w Pokemon GO

Pokemon GO osiągnęło niebywały sukces w dniu premiery. Obecnie wielu deweloperów próbuje owy sukces powtórzyć. Tym co skradło serce graczy Pokemon GO było tak zwane AR (Augmented Reality), które wprowadza wrażenie obecności Pokemonów w realnym świecie. Niantic opublikowało materiał wideo, w którym prezentują usprawnione działanie AR. Nie ogłoszono niestety kiedy poprawki zostaną wprowadzone do gry. Do usprawnienia AR została wykorzystana technologia zwana Occlusion. Różnica jest znacząca. Zobaczcie sami jak to wygląda. Gracie w Pokemon GO? Jeśli tak, to podzielcie się w komentarzach czy używacie podczas rozgrywki AR. Może przedstawione poprawki zachęciły Was, by zacząć używać tej opcji?

Pokemon GO - poprawione AR

Źródło: YouTube (Niantic)

Tagi: Inc. mobile Niantic Pokemon Go wideo