Anna Jurak Anna Jurak 29.06.2018 10:27
Monstrum - losowo generowany survival horror trafi na PS4 i Xbox One
386V

Monstrum - losowo generowany survival horror trafi na PS4 i Xbox One

Monstrum jest horrorem, który znamy już z wersji PC. Twórcy ogłosili, że tytuł trafi również na konsolę PlayStation 4 oraz Xbox One.

Monstrum to horror, który zadebiutował na PC w 2015 roku. Studio Soedesco ogłosiło, że tytuł trafi również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One i będzie dostępny zarówno w wersji cyfrowej jak i fizycznej. Nie zdradzono jednak daty konsolowej premiery.

Hide or Die. Wieloosobowy horror w klimacie battle royale ufundowany

Monstrum jest grą z gatunku survival horror. Za produkcję odpowiada niezależne studio Team Junkfish. Podczas rozgrywki wcielamy się w uwięzionego na pokładzie ogromnego statku towarowego mężczyznę. Naszym zadaniem będzie oczywiście przetrwanie oraz ucieczka. Nie będzie to jednak proste, ponieważ uciekać będziemy przed tytułowym monstrum. W tej produkcji również nie uświadczymy żadnej broni, więc jedynym ratunkiem jest unikanie stwora. Będziemy więc kryć się i na różne sposoby odwracać uwagę potwora. Co ciekawe tytułowe monstrum oraz większość pomieszczeń są generowane losowo, więc każde podejście będzie wymagało świeżego spojrzenia na sytuację. Owych podejść może być całkiem sporo, ponieważ po śmierci musimy zaczynać wszystko od początku. Warto też wspomnieć, że rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Możemy również grać z użyciem gogli VR.

Monstrum - zwiastun

Źródło: YouTube (SOEDESCO)

Tagi: monstrum pc playstation 4 soedesco Team Junkfish wideo xbox one