Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 26.06.2018 14:59
Cyberpunk 2077 - CD Projekt RED potwierdza polską lokalizację gry
850V

Cyberpunk 2077 - CD Projekt RED potwierdza polską lokalizację gry

Cyberpunk 2077 to gra polskiego studia, o której wiemy już sporo. Jednak do tej pory nie wiadome było czy gra otrzyma polską wersję językową.

Od momentu prezentacji na E3 do Sieci regularnie trafiają informacje o Cyberpunku 2077. Wiemy już m.in. czy będziemy mogli skorzystać z latających aut czy też jakie relacje będziemy mogli budować w grze.

Latające auta nie będą grywalne w Cyberpunku 2077

Jedną z kwestii, która wciąż pozostawała bez odpowiedzi była obecność polskiej lokalizacji w grze. Dlatego jeden z użytkowników Facebooka postanowił na oficjalnym profilu gry zadać pytanie czy Cyberpunk 2077 otrzyma pełną polską wersję językową. Deweloperzy w krótki i klarowny sposób potwierdzili obecność pełnej polonizacji gry. Oznacza to, że w Cyberpunku 2077 będą obecne zarówno polski dubbing jak i napisy.

Dotychczas wszystkie gry wydawane przez CD Projekt RED miały zapewnioną lokalizację. Między innymi to właśnie dzięki niej Wiedźmin 3: Dziki Gon jest ceniony także za granicami naszego kraju, ponieważ umożliwia on przełączanie się między językami i nawet osoby nie znające języka polskiego, mając włączone angielskie napisy mogą docenić jakość naszego dubbingu. Dlatego prawdopodobne jest też to, że Cyberpunk 2077 także będzie posiadał możliwość mieszania języków, by można było np. słuchać koreańskiego dubbingu z polskimi napisami.

Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109958

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 pc playstation 4 polska wersja językowa polski dubbing xbox one