Anna Jurak Anna Jurak 26.06.2018 13:16
Zanki Zero: Last Beginning na nowych zwiastunach
197V

Zanki Zero: Last Beginning na nowych zwiastunach

Zanki Zero: Last Beginning zadebiutuje w Japonii już w przyszłym tygodniu. Na europejską premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Na razie możemy przyjrzeć się jak wygląda ten tytuł na materiałach wideo.

Przy Zanki Zero: Last Beginning pracują twórcy serii Danganronpa. Już sama ta wiadomość nastraja pozytywnie, a fabuła nowej produkcji brzmi równie interesująco. Zanki Zero: Last Beginning zadebiutuje w Japonii już 5 lipca na PlayStation Vita. Europejska data premiery jest wciąż nieznana. Zagramy na PC oraz PlayStation 4.

Mary Skelter 2 pozwoli umyć nasze bohaterki

Zanki Zero: Last Beginning będzie survivalową grą jRPG. Pokierujemy ośmioma postaciami, które zostały jedynymi żyjącymi istotami na Ziemi. Owe postacie to klony, których życie trwa jedynie 13 dni, za to po tym czasie odradzają się na nowo. Odrodzona postać będzie posiadała część zdobytych za życia statystyk. Podczas rozgrywki będziemy dbać o podstawowe potrzeby klonów, takie jak jedzenie, sen czy nawet korzystanie z łazienki. Nie braknie tu eksploracji i odpędzania czyhających w dziczy potworów. Warto również wspomnieć, że wraz z upływem rozgrywki będziemy poznawać coraz więcej szczegółów, dotyczących bohaterów i mrocznych tajemnic oraz grzechów z ich przeszłości. Rzućcie okiem na najnowsze udostępnione materiały wideo:

Zanki Zero: Last Beginning - zwiastun

 

Zanki Zero: Last Beginning - prezentacja postaci

 

Zanki Zero: Last Beginning - prezentacja postaci

Źródło: YouTube (スパイク・チュンソフト)

Tagi: pc playstation 4 playstation vita Spike Chunsoft wideo Zanki Zero: Last Beginning