Anna Jurak Anna Jurak 26.06.2018 10:54
Overwatch - Blizzard zainspirował się Soniciem? Zapowiedź nowej postaci
336V

Overwatch - Blizzard zainspirował się Soniciem? Zapowiedź nowej postaci

Blizzard lubi w dość zagadkowy sposób zapowiadać kolejne postacie, które mają trafić do Overwatcha. Fani natomiast snują domysły i jedną z teorii jest inspiracja postacią Sonica.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tajemniczej zapowiedzi, która pojawiła się na Twitterze gry Overwatch. Osoby odpowiedzialne za profil gry w tym serwisie muszą czerpać niemałą przyjemność z przyglądania się jak zaciekawieni gracze próbują rozgryźć kolejną zagadkę, zwiastująca nadchodzące nowości.

Overwatch - tajemnicza zapowiedź od Blizzarda

Poprzedni filmik "Cisza przed burzą" został rozwinięty. Oprócz tajemniczej, obwieszonej plakatami alejki widzimy również coś, co się przez nią toczy. Tak z resztą głosi również poniższy wpis. Zobaczcie sami:

Gracze mają kolejny orzech do zgryzienia. W komentarzach pod postem widnieje mnóstwo spekulacji na temat nowej postaci. Wielu fanów uważa, że przy tworzeniu nowego bohatera, Blizzard zainspirował się postacią Sonica. Co o tym sądzicie? Macie podobne odczucia, a może uważacie, że Blizzardowi udał się żart?

Przeglądając komentarze natrafiłam na teorię, która brzmi bardziej prawdopodobnie niż owy Sonic. Jeden z użytkowników Twittera twierdzi, że tocząca się kula jest atrybutem Junker Queen, której przecież gracze spodziewali się już ostatnim razem, kiedy to do gry trafiła Brigitte. 

 

Źródło: Twitter (@PlayOverwatch)

Tagi: Activision Blizzard Blizzard Overwatch pc playstation 4 xbox one