Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.06.2018 19:35
Nieocenzurowana wersja Agony skasowana. Deweloper ma problemy finansowe
659V

Nieocenzurowana wersja Agony skasowana. Deweloper ma problemy finansowe

Ekipa Madmind poinformowała, że zapowiedziana wcześniej nieocenzurowana wersja Agony się nie pojawi. Studio ma problemy finansowe i nie ma za co takowej wersji stworzyć.

Premiera Agony, delikatnie mówiąc nie należała do najlepszych. Mimo w miarę zadowalającej sprzedaży, gra została zmiażdżona w tych recenzjach, które się pojawiły (a warto dodać, że nie każdy miał okazję grę zrecenzować). PlayWay, czyli wydawca gry, zrzucił winę na deweloperów, deweloperzy za to w milczeniu naprawiali grę.

Premiera Agony nie należy do udanych. Ujawniono usunięte sceny z gry

Zapowiedziano także wydanie na PC-tach nieocenzurowanej wersji w której mieliśmy mieć więcej demonicznych narządów rozrodczych, więcej brutalności i krwi. Ale nic z tego. Madmind ma problemy finansowe i z powodów techniczno-prawnych, nie będzie mogło stworzyć takiej wersji.

Ze smutkiem musimy poinformować, że mamy problemy finansowe. Z technicznych i prawnych powodów musimy zaprzestać produkcji Agony Unrated. Mała część zespołu będzie pracować nad kolejnymi aktualizacjami na PC i konsole.

Zapowiedziano, że wkrótce pojawi się łatka na konsolach, która poprawi błędy oraz przebuduje oświetlenie w grze, które ma być lepsze od tego, co jest aktualnie.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/playway/agony/posts/2222309

Tagi: agony Deep Silver Madmind Studio pc playstation 4 xbox