Anna Jurak Anna Jurak 25.06.2018 12:39
Unavowed z datą premiery
272V

Unavowed z datą premiery

Unavowed to gra przygodowa z nadnaturalnymi mocami w tle i nieliniową rozgrywką. Rzućcie okiem na zwiastun.

Unavowed będzie grą przygodową od studia Wadjet Eye Games. Tytuł charakteryzuje się stylistyką retro oraz nieliniowością. Mimo że Unavowed zostało zapowiedziane dwa lata temu, to produkcja trwa już cztery lata. Po tak długim czasie, ogłoszono wreszcie datę premiery. Zagramy jedynie na PC.

Jenny LeClue: Detectivú. Ambitna przygodówka z nowym zwiastunem

Unavowed wcielimy się w postać, która przez ostatnie pół roku była opętana przez demona. Poddaliśmy się odpowiedniemu egzorcyzmowi w celu pozbycia się go. Okazuje się jednak, że jest już za późno na powrót do dawnego życia. Rozpoczynamy więc nowe, wstępując do starożytnej organizacji, odpowiedzialnej za wspomniany egzorcyzm. Rozgrywka skupi się na eksploracji, prowadzeniu rozmów i rozwiązywaniu zagadek. Towarzyszyć nam będzie postać, którą sami wybierzemy. Wybór ten ma mieć nie małe znaczenie, ponieważ każda z pięciu dostępnych postaci pomocniczych posiada odmienne nadnaturalne zdolności. Dodatkowo nasze decyzje mają mieć wpływ na rozwój wydarzeń i finał. Zapowiada się więc tytuł, który zachęca do wielokrotnego przejścia.

Dave Gilbert, czyli szef studia opublikował na Twitterze wpis, w którym przedstawia najnowszy trailer gry i zdradza datę jej premiery. Zgodnie z tym co głosi, Unavowed zadebiutuje 8 sierpnia:

Unavowed - zwiastun

Źródło: Twitter (@WadjetEyeGames), YouTube (Wadjet Eye Games)

Tagi: pc Unavowed Wadjet Eye Games wideo