Kacper Mądry Kacper Mądry 23.06.2018 12:35
Pierwsze informacje o Samsungu Galaxy S10
1034V

Pierwsze informacje o Samsungu Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 zaczyna się powoli kształtować. Co wiemy o nadchodzącym urządzeniu?

Samsung Galaxy S10 ma zrezygnować z kilku wprowadzonych przez siebie rozwiązań. Pojawi się też długo wyczekiwana funkcja.

Samsung prezentuje 8 TB dyski SSD NVMe

Samsungu Galaxy S10 prawdopodobnie zabraknie funkcji odblokowywania telefonu za pomocą skanu tęczówki oka. Firma, która zazwyczaj przygotowywała tę technologię dla Samsunga poinformowała, że producent do tej pory nie przygotował zamówienia, co może świadczyć o rezygnacji z takowej opcji.

Zamiast tego mielibyśmy otrzymać rozwiązanie, które od dawna chciały wprowadzić firmy jednak ograniczał ich postęp rozwoju tejże technologii. Mowa tutaj o czytniku linii papilarnych umieszczonym pod ekranem. Takowe rozwiązanie miało już znaleźć się w Samsungu Galaxy Note 9 jednak producent nie zdążył z dopracowaniem tego systemu.

Producenci ekranów otrzymali za to zlecenia na produkcję dwóch typów ekranów do najnowszych Samsungów Galaxy S10. Według podanych przez nich informacji powinniśmy się spodziewać dwóch modeli smartfonów, gdzie jeden będzie posiadał ekran o przekątnej 5,8 cali a drugi 6,3.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/Galaxy-S10-display-size-fingerprint-3D-face-recognition_id105999

Tagi: galaxy s10 Samsung