Anna Jurak Anna Jurak 22.06.2018 12:02
Victor Vran: Overkill Edition trafi na Nintendo Switch
299V

Victor Vran: Overkill Edition trafi na Nintendo Switch

Victor Vran: Overkill Edition zawita na konsoli Nintendo Switch jeszcze tego lata. Edycja rozszerzona zawiera dwa dodatki fabularne.

Victor Vran: Overkill Edition od roku jest dostępne na PC oraz konsoli PlayStation 4 i Xbox One. W sierpniu ma trafić również na Nintendo Switcha.

Limbo oraz Inside trafiają na Switcha

Victor Vran: Overkill Edition to rozszerzona wersja wydanego w 2015 roku Victor Vran. Na Nintendo Switch zawita właśnie edycja rozszerzona. Oprócz podstawowej wersji gry zawiera ona również dodatki fabularne, które dodają nowe umiejętności, obszary oraz przeciwników. W grze wcielamy się w łowcę potworów, tytułowego Victora Vrana. Tytuł nastawiony jest na zręcznościową walkę z widokiem w rzucie izometrycznym. Warto również dodać, że oprócz standardowych broni takich jak miecze, młoty czy pistolety, będziemy również wykorzystywać w walce moc, którą posiądziemy od pokonanych demonów. Premiera na konsoli Nintendo Switch odbędzie się 28 sierpnia. Zagramy sami lub w lokalnej kooperacji dla dwóch graczy, bądź poprzez sieciowy multiplayer do czterech graczy.

Victor Vran: Overkill Edition - zwiastun

Źródło: YouTube (WiredProductionsLtd)

Tagi: haemimont games Nintendo Switch pc playstation 4 Victor Vran: Overkill Edition wideo Wired Productions xbox one