Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 20.06.2018 18:57
Rocket League wprowadzi przepustkę sezonową - nadchodzi Rocket Pass
775V

Rocket League wprowadzi przepustkę sezonową - nadchodzi Rocket Pass

Rocket League wprowadzi swój własny system progresji. Ktoś tu chyba pozazdrościł Fortnite?

Zaczynając od tego lata w Rocket League zaczną pojawiać się przepustki sezonowe. Celem jest zapewnienie kilku takich przepustek w trakcie roku.  Każda taka przepustka ma być unikalna. Co ważne przepustki nie zastąpią obecnego systemu progresji. Ten przejdzie jednak zmiany, ale o tym dowiemy się w przyszłości.

YouPorn traci widzów przez Fortnite'a

Rocket Pass ma być dostępny w dwóch formach - darmowej oraz premium. Darmowa przepustka dostępna będzie dla każdego i pozwoli na odblokowanie dodatkowych banerów, tytułów etc. Dodatkowa przepustka premium, pozwoli na odblokowanie jeszcze większej ilości bajerów w tym nowe karoserie dla samochodów.

Rocket Pass będzie dostępny dla każdego użytkownika, nie ważne na jakiej platformie gra. Każdy odblokowany przedmiot będzie też można wymienić, poza przedmiotami, które są przypisywane do konta na stałe (tytuły). Będzie też istniała możliwość zapłacenia za odblokowywanie kolejnych tierów swojego Rocket Passa. Z kolei kiedy odblokujemy już całą przepustkę, to zaczniemy zdobywać poziomy "Pro Tier". Każdy taki poziom gwarantuje ulepszoną wersję odblokowanej wcześniej nagrody.

Rocket League - Trailer

 

Źródło: https://www.rocketleague.com/news/rocket-pass-a-closer-look/

Tagi: Psyonix Rocket League rocket-pass wideo