Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.06.2018 16:14
Escape from Monkey Island wraca na GOG.com!
245V

Escape from Monkey Island wraca na GOG.com!

Escape from Monkey Island po latach niedostępności w cyfrowej dystrybucji ląduje na GOG.com!

Serii Monkey Island nie trzeba przedstawiać żadnego fanowi przygodówek i graczom o dłuższym stażu. Jej czwarta część - Escape from Monkey Island - przez lata była niemożliwa do kupienia w cyfrowej dystrybucji. Wraz z dzisiejszym dniem - to się zmienia.

Grę kupić możecie za 33,99 zł na GOG.com. Tytuł odświeżono na tyle, by działał na współczesnych PC-tach i systemach operacyjnych. Oczywiście grafika i rozgrywka pozostają niezmienione. Pozostałe gry z serii kupić można taniej o 66%.

Życie w małżeństwie nie jest proste, szczególnie jeśli jesteś Guybrushem Threepwoodem, niespokojną i nie do końca ogarniętą piracką legendą. Fakt, że twoja żona została oficjalnie uznana za zmarłą, też nie pomaga. Wyrusz na komiczną wyprawę, odkryj Karaiby i spróbuj uciec z tytułowej Małpiej Wyspy. Spotkaj starych i nowych przyjaciół, zmierz się z wrogami w Monkey Kombat i śmiej się na głos, próbując ocalić krainę piratów od przemiany w bezduszne atrakcje turystyczne, takie jak StarBuccaneer czy Planet Threepwood.

Tagi: Escape from Monkey Island gog.com pc