Daniel Stroński Daniel Stroński 18.06.2018 18:35
Runbow. Imprezówka ze znanymi bohaterami już w lipcu
348V

Runbow. Imprezówka ze znanymi bohaterami już w lipcu

Rusty ze SteamWorld Dig, Juan z Guacamelee i Shovel Knight zapraszają do serii minigier, które mają spisać się na imprezie, ale też w trakcie samotnych sesji. Dacie szansę Runbow?

Runbow jest dość oryginalną grą imprezową, gdzie rozmaite tryby zabawy łączy jeden wspólny mianownik - zmieniające się kolory tła. Jeśli staliście na zielonej platformie, a tło przybrało właśnie ten kolor, Wasza postać spadnie. Prosty pomysł na dostarczyć masy zabawy w takich wariantach rywalizacji z innymi jak wyścig, przetrwanie czy utrzymanie miejsca na planszy. Do tego będziemy mogli dostosować wygląd bohatera do własnych upodobań bądź wybrać jednego z gości specjalnych z takich serii jak SteamWorld Dig, Stealth Inc. czy Cuacamelee.

Super Mario Party. 24 minuty z imprezowymi minigrami

Runbow zagramy do lokalnie do czterech (PS4) lub ośmiu (Switch) graczy naraz, a także przez Sieć do maksymalnie dziewięciu osób. Nie zawiodą się też samotnicy - przygotowano ponad 140 singlowych wyzwań. Premiera gry została zaplanowana na przyszły miesiąc, 3 lipca, a w trzecim kwartale tego roku dostaniemy pudełkową edycję Deluxe, gdzie znajdą się wszystkie dodatki DLC i dwie naklejki.

Runbow - zwiastun

 

Tagi: 13AM Games Headup Games nintendo switch playstation 4 Runbow Deluxe Edition wideo