Anna Jurak Anna Jurak 15.06.2018 09:59
Beyond Blue - gra o eksploracji głębin oceanu
403V

Beyond Blue - gra o eksploracji głębin oceanu

Beyond Blue charakteryzuje się realistyczną grafiką i futurystycznym klimatem. Dzięki przyszłym technologiom może wreszcie uda się zgłębić tajemnice oceanu.

Beyond Blue to gra eksploracyjna od E-Line Media, czyli twórców Never Alone. W ich najnowszej produkcji przyjdzie nam badać głębiny oceanu. Gra ma trafić na PC oraz konsolę PlayStation 4 i Xbox One na początku 2019 roku.

Sable - gra eksploracyjna o zwiedzaniu pustyni

Ocean jest wciąż tajemnicą. Kto wie co czai się w jego najgłębszych odmętach. Beyond Blue przeniesie nas do czasów, w których technologia znacząco się rozwinęła. Badacze postanawiają wykorzystać ją, by zebrać nowe informacje na temat oceanu. W grze wcielimy się w lidera nowo utworzonego zespołu badawczego. Do dyspozycji będziemy mieli szereg nowoczesnych przyrządów do badań, które pomogą nam lepiej zobaczyć, usłyszeć i poznać ocean. Na poniższym materiale wideo widzimy świecący kombinezon i znajdujący się wokół naszej postaci kompas. Twórcy zapewniają, że uświadczymy tu również zarządzania zasobami, które będzie utrudniać graczowi podejmowanie decyzji i zmusi do ustalania priorytetów działań. E-Line Media współpracuje podczas produkcji gry z ekspertami w dziedzinie oceanów, co brzmi obiecująco. A jak wygląda? Zobaczcie sami:

Beyond Blue - zwiastun

Źródło: resetera.com, YouTube (Beyond Blue)

Tagi: Beyond Blue E-Line Media e3 2018 pc playstation 4 wideo xbox one