Sebastian Stadnicki Sebastian Stadnicki 13.06.2018 20:06
Powstaje Green Lantern Corps
369V

Powstaje Green Lantern Corps

Warner Bros. rozpoczyna pracę nad kolejnym projektem w uniwersum komiksów DC. Już wkrótce będzie nam dane zobaczyć Green Lantern Corps.

Geoff Johns, autor komiksów opowiadających historie Zielonych Latarni, rozpoczął pracę jako scenarzysta i reżyser najnowszego projektu z DCEU. Już wkrótce od Warner Bros. otrzymamy Green Lantern Corps.

Joker grany przez Jareda Leto powróci

Zielona Latarnia nie cieszy się wśród fanów kina dobrą sławą. Po porażce, jaką była Zielona Latarnia z Ryanem Reynoldsem, Warner Bros. ponownie próbuje swoich sił, by zrealizować film o obrońcach galaktyki z Oa. Korpus Zielonych Latarni to organizacja międzygalaktycznych stróżów prawa mająca na celu ochronę pokoju we wszechświecie. Do walki i obrony wykorzystują oni zielone pierścienie mocy zasilane siłą woli użytkownika. Tym razem osobą odpowiedzialną będzie Geoff Johns, który tworzył już komiksowe przygody szmaragdowych wojowników, więc możemy założyć, że dostarczy nam historię na wysokim poziomie i nie powtórzy błędów swoich poprzedników.

Obecnie pozostaje nam czekać, by zobaczyć, czy tym razem konkurencja będzie drżeć przed blaskiem Korpusu Zielonych Latarni.

Źródło: https://screenrant.com/green-lantern-corps-movie-geoff-johns/

Tagi: DCEU film geoff johns green lantern Warner Bros.