Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.06.2018 08:53
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zostanie połatane na PS4
858V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zostanie połatane na PS4

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PS4 skorzysta z wydania gry na innych platformach. Deweloperzy potwierdzili, że gra dostanie aktualizację poprawiającą sporo niedociągnięć.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już wkrótce zadebiutuje na Xboksie One, PC i Nintendo Switch. Rok pracy przy przenoszeniu gry na inne sprzęty zaowocował poprawkami w kodzie, które zostaną zaimplementowane do wersji na PlayStation 4.

Future Tense - zupełnie nowa plansza w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Vicarious Visions zdradza, że jedną z największych zmian jakie się pojawią w aktualizacji to skrócony czas wczytywania kolejnych plansz. Dodatkowo, po wydaniu gry na inne sprzętu i DLC z Future Tense, poprzednia plansza (Stormy Ascent) będzie darmowa. Na PS4 pojawi się nowa wersja gry w sklepach z DLC wgranymi bezpośrednio, podobnie ze zmianami wprowadzonymi przez łatkę.

A co z innymi konsolami? Tam, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy działać będzie w 30 FPS. W 60 FPS zadziała tylko na PC. Na Xboksie One X, Crash zadziała w natywnym 4K, a na Switchu dostaniemy całą grę na karcie, bez wymogu pobierania dodatkowych danych.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Zwiastun DLC Future Tense

 

Źródło: https://www.destructoid.com/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-looks-amazing-in-4k-and-on-switch-507136.phtml

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy e3 2018 playstation 4 Vicarious Visions