Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 09.06.2018 21:02
Anthem z datą premiery. Nowe informacje, rozgrywka, brak lootboksów
779V

Anthem z datą premiery. Nowe informacje, rozgrywka, brak lootboksów

Anthem to hybryda gatunkowa łącząca gatunek singleplayer i MMORPG. Eksploruj niebezpieczny świat sam bądź w towarzystwie. Oto czego dowiedzieliśmy się o Anthem na E3.

Anthem kończy konferencję EA. Ale robi to z potężnym przytupem. Klimatyczny trailer poderwał publikę do gromkich oklasków. Nowy trailer pokazuje fragmenty rozgrywki oraz zdradzę datę premiery - 22 luty 2019 roku.

Nowy tytuł EA Originals - Sea of Solitude

Na scenę zawitali przedstawiciele BioWare chwaląc najważniejsze aspekty produkcji. Wliczają się w to rozbudowany system pogody (pory roku, burze i deszcze). Podkreślono też nastawienie na kooperację i zaprezentowano cztery zbroje dostępne dla graczy:

  • Ranger - mistrz dystansów, bardzo wszechstonna specjalizacja
  • Colossus - pełniący rolę tanka
  • Storm - zadawać będzie ogromne obrażenia, ale za to łatwo go będzie zabić
  • Interceptor - pancerz stawiający na szybkość

Co ważne w grze nie powtórzy się sytuacja ze Star Wars Battlefront 2 - nie będzie żadnych lootboksów, które mogły by wpłynąć na rozgrywkę. Uchylono też rąbka tajemnicy w temacie fabuły. Mamy tutaj świat nieskończony przez bogów. W czasie ucieczki, pozostawili za sobą tytułowe hymny. Potężne narzędzia, które mogą wpływać na rzeczywistość. Są one przedmiotem nieustannej walki pomiędzy zamieszkującymi planetę frakcjami. Wcielimy się w najemnika, który będzie musiał walczyć ze złą organizacją wykorzystującą hymny do niecnych celów. 

Anthem - oficjalny trailer

Zaprezentowano też fragmenty rozgrywki. Jeśli chodzi o wizualne doznania, to mamy tutaj najwyższą możliwą jakość. Pytanie tylko, co gra zaprezentuje oprócz wizualnych fajerwerków.

Anthem - 4 minuty rozgrywki z E3 2018

Anthem - kolejna porcja rozgrywki

Anthem - wrażenia z rozgrywki na E3 2018

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZFwylDNpgFc

Tagi: Anthem BioWare Edmonton e3 2018 Electronic Arts pc ps4 wideo e3 2018 xbox one