Łukasz Konderski Łukasz Konderski 08.06.2018 19:24
Crackdown 3 znowu opóźnione. Microsoft przekłada datę premiery gry
275V

Crackdown 3 znowu opóźnione. Microsoft przekłada datę premiery gry

Gracze czekający na Crackdown 3 muszą uzbroić się w dodatkowe pokłady cierpliwości, gdyż gra zalicza ponowne przesunięcie daty premiery. Nowe informacje o grze zobaczymy też na E3.

Crackdown 3, sandboksowa strzelanka TPP od Microsoftu, wyjątkowo nie ma szczęścia do daty swojej premiery. Oryginalnie miało wyjść w 2016 roku, ale po drodze było przesuwane aż do wiosny tego roku. Teraz tytuł zalicza kolejną obsuwę. Dodatkowo o grze znowu usłyszymy na E3.

E3 2018 - konferencje Sony, Ubisoftu, EA, Microsoftu, Square Enix, Bethesdy

Microsoft przez portal Windows Central ogłosiło, że data premiery Crackdown 3 została przesunięta na luty 2019 roku w celu "poprawienia gry i dostarczenia użytkownikom takiej jakości, jakiej chcą". Microsoft zamierza ujawnić na swojej niedzielnej konferencji na E3 więcej szczegółów na temat produkcji. Można mieć podejrzenia, że zmiana daty premiery gry może być związana ze zbyt dużą konkurencją w postaci chociażby Red Dead Redemption 2.

Crackdown 3 - Trailer 4K (E3 2017)

Powołując się na źródła bliskie deweloperowi, portal donosi, jakoby Microsoft ma nadzieję, iż z premierą trzeciej odsłony seria uzyska podobną popularność co Forza, Halo czy Gears of War. Wydaje się to być co najmniej wątpliwe, chociażby w kontekście nieentuzjastycznie przyjętych State of Decay 2 czy Sea of Thieves, wobec których amerykański gigant również miał ambitne plany.

A jak Wy sądzicie? Czy gra ma szanse uzyskać podobny status jak inne kultowe już marki Microsoftu? No i co Microsoft może jeszcze ogłosić na swojej konferencji na E3? Wyraźcie Waszą opinię w komentarzach.

Źródło: Windows Central

Tagi: crackdown Microsoft pc xbox one