SKLEP
Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 08.06.2018 17:26
FIFA 18 - kup Coca-Colę, otrzymaj paczkę do FIFA Ultimate Team
3474V

FIFA 18 - kup Coca-Colę, otrzymaj paczkę do FIFA Ultimate Team

Coca Cola to jedna z największych marek na świecie. Fani piłki nożnej mogą często widywać reklamy słynnego napoju na banerach stadionowych. Teraz producent napoju zawita do świata wirtualnej rozrywki.

Seria FIFA to najpopularniejsza gra sportowa obecna nieprzerwanie od 1994 roku. Właśnie ogłoszono współpracę, która ucieszy fanów FIFA Ultimate Team.

FIFA 18 wraca na szczyt, wygryzło Detroit: Become Human

Od 29 maja gracze FIFA 18 mogą zagrywać się w specjalny darmowy dodatek poświęcony nadchodzącym Mistrzostwom Świata w Rosji. Do gry trafiły 32 reprezentacje, nowe stadiony, a także paczki do FIFA Ultimate Team, który jest najpopularniejszym trybem.

Electronic Arts Polska ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Coca-Cola Polska. W jej ramach fani FIFA Ultimate Team kupując do końca czerwca Coca-Colę lub Coca-Colę Zero Cukru otrzymują kod na paczkę FIFA Ultimate Team. Paczka zawiera 1 losowy przedmiot (1 z 7 specjalnych strojów Coca-Cola w grze lub złotą rzadką paczkę złotych kart).

Cieszymy się z premierowej współpracy z Electronic Arts, nawiązanej przy kampanii na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 - największej inicjatywie marki Coca-Cola zaplanowanej na bieżący rok. „Gotowi na emocje” to nasze hasło przewodnie, a jednocześnie cel wspierania kibiców w trakcie sportowych rozgrywek. Na podobnych zasadach Coca-Cola chce towarzyszyć fanom gry FIFA, ponieważ nasi odbiorcy to bardzo często również pasjonaci gamingu. Dlatego poza piłkami czy puszkami Coca-Cola Zero Cukru to właśnie unikalne paczki do gry FIFA 18 Ultimate Team stanowią nagrody w promocji, która trwa do końca czerwca

FIFA 18 jest dostępna z Ekstraklasą oraz komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Switch. Od 29 maja 2018 dostępna jest do pobrania za darmo aktualizacja "2018 FIFA World Cup Russia" na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch, która pozwala rozegrać pełny turniej FIFA World Cup ze wszystkimi oficjalnymi składami reprezentacji, stadionami, strojami, herbami, piłką meczową i pucharem dla zwycięzcy.

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: coca-cola electronic arts Electronic Arts Canada fifa 18 pc playstation 4 xbox one