Dead or Alive 6 zapowiedziane! Mamy pierwszy zwiastun

News
1193V
Dead or Alive 6 zapowiedziane! Mamy pierwszy zwiastun
Grzegorz Cyga | 08.06.2018, 16:56

Dead or Alive to seria bijatyk zapoczątkowana w 1996 roku. Właśnie została zapowiedziana szósta pełnoprawna odsłona cyklu.

Od premiery ostatniej pełnoprawnej części Dead or Alive mija 6 lat. Piąta odsłona ukazała się jeszcze za czasów PlayStation 3 i Xboksa 360, by w 2015 roku trafić także na PlayStation 4. Zapowiedziano kolejną grę z głównego cyklu, która jest tworzona z myślą o konsolach obecnej generacji.

NiOh - sprzedaż przekroczyła 2 miliony na PS4 i PC 

Wydawca Koei Tecmo jeszcze przed E3 ujawnił najnowszą grę - Dead or Alive 6 - autorstwa Team Ninja, które jest ojcem serii powstałej w 1996 roku. Do gry powrócą starzy ulubieńcy jak Jann Lee czy Helena Douglas, ale nie zabraknie nowych wojowników.  Dead or Alive 6 ma ukazać się w pierwszych miesiącach 2019 roku. Gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksie One i PC.

Jak podaje IGN nowością w grze mają być nowe ciosy specjalne - Fatal Rush i Break Gauge - które mają pozwolić początkującym dreszcz emocji bez większej praktyki. Oczywiście doświadczeni gracze z racji lepszego wyczucia czasu, będą mogli wzbogacić swoje strategie.

Dead or Alive 6 - zwiastun

 

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/06/08/dead-or-alive-6-announced

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych