Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 08.06.2018 15:06
Battlefield 5 - nowy teaser zapowiada tryb Airborne
1300V

Battlefield 5 - nowy teaser zapowiada tryb Airborne

Już jutro odbędzie się EA Play, podczas którego zobaczymy tryb wieloosobowy Battlefielda 5. Z tej okazji DICE przygotowało zwiastun nowego trybu. 

Na jutrzejszą prezentację Battlefielda 5 na EA Play czeka wielu fanów. To właśnie wtedy okaże się czy obawy fanów wywołane pierwszym zwiastunem były prawdziwe.

Battlefield 5 - DICE objaśnia nowe mechaniki

Battlefield 5 to gra przede wszystkim wieloosobowa i to właśnie ten rodzaj zabawy przeszedł niemałe zmiany. Jednak o nich dowiedzieliśmy się później, kiedy fani byli zniesmaczeni pierwszym zwiastunem gry. Warto zaznaczyć, że popremierowa zawartość będzie darmowa w tym nowe tryby, a już na początku otrzymamy coś nowego w postaci Airborne. 

Wcielimy się w nim w rolę spadochroniarzy, których zadaniem będzie zniszczyć lub obronić artylerię przeciwlotniczą. I to właśnie ten rodzaj zabawy możemy zobaczyć na najnowszym zwiastunie, który jak mówi tytuł jest zapowiedzią trybu wieloosobowego. Oficjalna premiery gry Battlefield 5 odbędzie się 19 października na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC.

Battlefield 5 - zwiastun trybu wieloosobowego

 

Źródło: Youtube (Battlefield)

Tagi: battlefield 5 Digital Illusions CE Electronic Arts