Daniel Stroński Daniel Stroński 08.06.2018 14:58
Hitman 2. Tak wygląda co-opowa misja dla preorderowców
379V

Hitman 2. Tak wygląda co-opowa misja dla preorderowców

Hitman 2 zostało wczoraj zapowiedziane i jeśli zdecydujecie się na zamówienie przedpremierowe, już teraz otrzymacie dostęp do specjalnej misji snajperskiej. Oto jak wygląda.

Hitman 2 pokazało się wczoraj na zwiastunie i wygląda na to, że twórcy pozostają przy grafice i silniku, które poznaliśmy w odcinkowej poprzedniczce. Pokazano przy okazji wyjątkową edycję kolekcjonerską z gumową kaczką, a osoby, które zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego, otrzymają dostęp do specjalnej misji co-opowej już teraz.

Edycja kolekcjonerska Hitmana 2 z... gumową kaczuszką

Misja "Sniper Assassin" stawia przed nami zadanie zlikwidowania trzech celów i wszystkich ochroniarzy w 15 minut. Kierujemy bohaterem uzbrojonym w wytłumiony karabin snajperski i znajdującym się w dogodnej pozycji do wykonania zadania. Misję można wykonać samemu lub w kooperacji z drugim graczem, przy czym ten drugi dostanie jeden z dwóch specjalnych rodzajów amunicji - przebijającą ściany albo posyłającą falę uderzeniową po trafieniu w cel.

Hitman 2 - misja "Sniper Assassin" zaliczona w parę minut

Podobnie jak plansze w odcinkowej poprzedniczce, tak i tutaj możemy wykonać zadanie w parę minut, ale do kolejnych prób zachęca obszerna lista wyzwań. Warto też spróbować uzyskać jak najwyższy wynik, zgrywając zabójstwa tak, by nie zaalarmować innych. Jest zresztą miejsce na kreatywne podejście do tematu, np. strzelenie w klatkę uwolni ptaka, co wywoła zamieszanie i zmieni nieco ścieżkę ruchu przeciwników, a rozwalenie skrzynki z bezpiecznikami odciągnie NPC-a od jego kolegów.

Hitman 2 - zwiastun preorderowej misji "Sniper Assassin"

Ostatecznie misja "Sniper Assassin" to ciekawy dodatek, ale nie wiemy, jak bardzo mamy na niej polegać, przewidując zawartość Hitmana 2. Czy dostaniemy tam całą serię misji w kooperacji? A może pojawi się osobna kampania dla dwojga graczy, przy czym jeden zajmie pozycję snajpera, a drugi będzie działać w terenie? Póki co przypominamy zwiastun "dwójki". Premiera jeszcze w tym roku, 13 listopada.

Hitman 2 - pierwszy zwiastun

 

Źródło: YouTube (IGN, Cenega Polska)

Tagi: cenega polska hitman 2 IO Interactive pc playstation 4 preorder Square Enix wideo xbox one zamówienie przedpremierowe